Zwroty i gwarancje

Kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów, spełniających swoje marzenia o własnym domu, to największy sukces i gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Wszystkie oferowane projekty przygotowane zostały z zachowaniem największej staranności, w celu uzyskania najwyższej jakości dokumentacji.

Pamiętaj! Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu możesz zwrócić zamówiony projekt lub wymienić go na inny!

Konsument może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeśli w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z projektem zgłosi fakt odstąpienia od zakupu oraz w ciągu kolejnych 14 dni dostarczy zwracany towar do naszej firmy.

Zgłoszenie zwrotu projektu należy dokonać telefonicznie, pod numerem: 665 008 521
lub e-mailem na adres projekty@kreatywnyprojekt.pl

Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest oddanie projektu w nienaruszonej postaci, tj. bez śladów użycia, kopiowania, wpisów w dokumentację.

Zwroty projektów przyjmowane są wyłącznie osobiście w naszym biurze lub przesyłką kurierską (ze względu na wysoką wartość przesyłki). Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od zakupu opatrzonym datą i podpisem osoby, która dokonała zakupu,a także z podanym numerem konta, na który zostanie przelewem zwrócona cena projektu. Tak zapakowany projekt należy odesłać na adres wskazany przez nas telefonicznie lub e-mailowo. Przesyłki na koszt pracowni nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy.

Gwarantujemy zwrot wartości dokumentacji projektu. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki i zwrotu do naszej firmy podpisanej przez klienta faktury korygującej.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem